Kurumsal

Deniz Enerji Sistemleri 2004 yılında mekanik tesisat proje ve taahhüt işlerinde faaliyet göstermeye başladı. Firmamız fabrika ve üretim tesisatları, yangın tesisatları, ısıtma ve soğutma tesisatları(VRF-MPS), doğalgaz sanayi dönüşümleri, havalandırma sistemleri, güneş enerjisi sistemleri, sıhhi tesisat ve alt yapı tesisatları alanlarında çalışmaktadır.

Deniz Enerji Sistemleri’ nin misyonu faaliyet göstermiş olduğu bu alanlarda her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiş ve karşılıksız müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Prensiplerimiz;

-Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak ve işi zamanında teslim etmek.
-Müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli üretim anlayışı en büyük değerimizdir.
-Çalışanlarımızın güvenlik kurallarına uygun şekilde görevlerini işlerini yapmaları.
-Kalite yönetim sistemini uygulamayı ve sürekliliğini sağlamak
-Sektörümüzle ilgili yenilikleri en hızlı şekilde kavramak ve uygulamaya geçirmek
-Yasal şartnameler çerçevesinde hareket etmek
-Mekanik sistemler, otomasyon sistemleri ve özel projeler kapsamındaki işlerde mekanik projelendirmeden     başlayarak, bütün etapları tek başına yapabilecek kapasiteye sahip olma
-Tüm bu süreç boyunca müşteri memnuniyetini sağlamak için kalifiye elemanlarımız ve mühendislerimiz     birinci sınıf işçilik anlayışına göre hareket etmek
-Şantiyelerde görev alan diğer taşeronlarla koordineli bir şekilde çalışıp verimliliği ve iş güvenliğini en üst     seviyede tutmak.